- Casio

Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LTP-1303D-1AVDF
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло от минерал кристал
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Размери: 35.5×30×7.5mm
Тегло: 58 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LTP-1303D-1AVDF
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло от минерал кристал
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Размери: 35.5×30×7.5mm
Тегло: 58 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio collection |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 30 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 8.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски аналогов часовник Casio Collection LTP-1303D-1AVDF
Този елегантен часовник от колекцията на Casio съчетава класически дизайн с надежден кварцов механизъм. Корпусът и гривната от неръждаема стомана осигуряват издръжливост, а сребристият циферблат с прозорец за дата добавя нотка на изисканост за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Класически аналогов дизайн — Чист сребрист циферблат със светещи стрелки и прозорец за дата за вечен стил.
- Издръжлива конструкция — Корпус и гривна от неръждаема стомана за дълготрайна употреба.
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 30 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса | 8.5 mm |
Какво има в кутията
- Часовник
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




